Czwarta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 5 października 2014 r.

Czwarta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 5 października 2014 r.

W piątek, 5 października 2018, mija czwarta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Pochodząca z Gdyni aktorka, która swoim wdziękiem podbiła serca tysięcy Polaków, odeszła przedwcześnie w wieku 35 lat.

Odeszła po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Osierociła trójkę dzieci. W dniu pogrzebu artystki, ulica Świętojańska została przystrojona 4 tysiącami białych róż oraz flagami z wizerunkiem zmarłej aktorki. W ostatnim pożegnaniu Anny Przybylskiej, oprócz jej bliskich i przyjaciół, uczestniczyły także tłumy jej wielbicieli.
Aktorka pochowana została na cmentarzu przy kościele pw. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu. Anna Przybylska na ekranie zadebiutowała w 1997 roku w filmie „Ciemna strona Wenus”. Największą popularność przyniosła jej rola Marylki Baki w serialu TVP2 „Złotopolscy”.
Wystąpiła także w wielu filmach, wśród których najbardziej znane to – „Dzień świra”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Superprodukcja” i „Sęp”. Radosław Piwowarski to reżyser, który współpracował z Anną Przybylską od początku jej kariery. Twórca filmowy po śmierci aktorki w poruszający sposób opowiedział o gwieździe polskiego kina, jej rolach w polskich produkcjach i wyjątkowym talencie.

Red. JD/AB aip

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0