32.9 C
Chicago
wtorek, 18 czerwca, 2024

Czechy – rusza festiwal Colours of Ostrava

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W czeskiej Ostrawie rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń muzycznych wschodniej Europy – festiwal Colours of Ostrava. W ciągu czterech dni odbędzie aż 300 imprez – koncertów, spektakli, projekcji filmowych i warsztatów. Na miejscu są muzycy z 31 krajów świata.
Festiwal rozpocznie się koncertem islandzkiej gwiazdy – Bjork. Dyrektorka festiwalu Zlata Holusova podkreśla, że będzie to niecodzienny spektakl. Bjork chciała bowiem, aby punkt kulminacyjny jej występu nastąpił w momencie zachodu słońca. Piosenkarka przygotowała też wielki pokaz światła i ognia.
Organizatorzy zwracają uwagę, że rolą festiwalu również jest promowanie nowych talentów na arenie międzynarodowej. Dlatego też szczególną uwagę zwracają na młodych wykonawców nie tylko z Czech i Słowacji, ale i z Polski.
Poza koncertami festiwal to również teatr, kino i warsztaty, a przede wszystkim – wielka rodzinna impreza, w ramach której osoby powyżej 65 roku życia i dzieci niższe niż 1,40 m będą mogły wchodzić na wszystkie wydarzenia za darmo.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520