Córka Lindy zagrała w filmie “Psy 3. W imię zasad” córkę …Waldemara “Nowego” Morawca

Córka Lindy zagrała w filmie “Psy 3. W imię zasad” córkę   …Waldemara “Nowego” Morawca

Do kin właśnie trafił nowy film Władysława Pasikowskiego pt. “Psy 3. W imię zasad”. 400 tys. widzów które wybrało się do kin, dało produkcji pierwsze miejsce w Box Office. To także najlepsze “otwarcie” dotychczasowych filmów Władysława Pasikowskiego.

W obsadzie produkcji znalazła się Aleksandra Linda, która prywatnie jest córką Bogusława Lindy. Porozmawialiśmy z młodą aktorką!

Aleksandra Linda ma już na swoim koncie doświadczenie aktorskie, bowiem pojawiła się w obrazach “Totem” i “Diablo”, jednak dopiero w “Psach 3. W imię zasad” miała szansę zagrać bardziej rozbudowaną kreację.

W “Psach 3” Aleksandra Linda wciela się w postać Janki Morawiec, córki Waldemara “Nowego” Morawca (Cezary Pazura). Młoda aktorka miała okazję zagrać we wspólnej scenie razem ze swoim ojcem oraz jej filmowym ojcem, co doprowadziło do zabawnej sytuacji. Sprawdźcie jakiej!

Praca z tak utalentowanym ojcem, jakim jest Bogusław Linda, zapewne musi być osobliwym doświadczeniem, dlatego zapytaliśmy Aleksandrę Lindę, jak jej się pracowało z tatą na planie. To jednocześnie rodzi kolejne pytanie – czy Aleksandra Linda dostała tę rolę po znajomości? Już teraz odpowiemy, że nie, ale o kulisach castingu więcej w rozmowie mówi sama aktorka.

Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała nam Aleksandra Linda!

 

Red. Krzysztof Połaski PolskaPress AIP/ fot. Sylwia Dąbrowa /PolskaPressCOMMENTS

WORDPRESS: 0