14.4 C
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Co to był za mecz! Barcelona – Real 1:1

BARCELONA – REAL 1:1. Mecz Barcelona – Real zakończył się wynikiem 1:1. Barcelona prawie rozgromiła Real. Prawie, bo ze zwycięstwem pożegnała się w 90. minucie. Widać, że to był mecz na światowym poziomie.

To był bardzo dobry mecz. Oba zespoły – zarówno Real, jak i Barcelona – stwarzały dużo sytuacji podbramkowych. Ronaldo był faulowany już w 2 minucie. Zaraz potem gorąco zrobiło się pod bramką Realu. Wydawało się, że powinien być karny dla Barcelony, ale sędzia najwidoczniej tego nie zauważył.

Niebezpiecznie zrobiło się pod koniec pierwszej połowy, ponieważ Pique był bliski strzelenia samobójczej bramki. Na szczęście piłka znalazła się obok słupka. Ostatecznie pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowo. W 53. minucie gola strzelił Suarez (dośrodkowanie po rzucie wolnym). To była piękna bramka.

messi-ronaldo

W 68. minucie Barcelona miała szansę na kolejną bramkę. Emocje wzięły górę, a Real zmobilizował się w ostatniej chwili. W 90. minucie gola strzelił Ramos i marzenia Barcelony o zwycięstwie nad Realem zostały zaprzepaszczone.

W meczu Barcelona – Real sędziował Clos Gomez. Mecz Barcelona – Real odbył się na Camp Nou w Barcelonie.

W innym zakończonym sobotnim meczu Granada wygrała z Sevillą 2:1 (1:0).
Liderem jest Real, który ma 34 punkty i o 6 wyprzedza Barcelonę. Sevilla jest trzecia – 27 pkt.