22.1 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Clinton w restauracji w Detroit wspierała małe firmy

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ubiegająca się o nominację Demokratów Hillary Clinton złożyła we wtorek niespodziewaną wizytę w restauracji Sweet Potato Sensations przy Lasher Rd w Detroit. Była pierwsza dama wyraziła w ten sposób poparcie dla małych biznesów.

Clinton pojawiła się w Detroit na zbiórce pieniędzy, ale wcześniej postanowiła spróbować jednego z lokalnych przysmaków. W SPS zjadła deser z batatów i przekonywała o wadze małych firm. – Chcę być ich prezydentem. Takie firmy odnoszą sukcesy, często pomimo przeciwności, dostarczają mieszkańcom pożądane produkty czy usługi, kładą fundamenty pod rozwój. Potrzebujemy więcej takich biznesów – powiedziała.

Była senator spędziła w restauracji blisko 40 minut. Właściciele byli zachwyceni. – Ona chce pomagać małym firmom, które przecież nakręcają ekonomię. Jestem pod wrażeniem – stwierdził Jeffrey Thomas.

Po wizycie w SPS Clinton udała się na zbiórkę, podczas której zgromadzono 540 tysięcy dolarów. Na spotkaniu z nią pojawiło się dwieście osób. Bilety wstępu kosztowały od 2,700 do 50,000 dolarów.

ŁD

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520