28 C
Chicago
piątek, 12 lipca, 2024

Clinton przegrywa z Trumpem w sondażach.

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Najnowsze sondaże wskazują, że Hillary Clinton, kandydatka partii Demokratów przegrywa w tym momencie walkę o urząd prezydencki z republikaninem Donaldem Trumpem. Za żoną byłego prezydenta od miesięcy ciągnie się sprawa e-maili wysyłanych z prywatnego konta w sprawach państwowych.

W minionym tygodniu okazało się, że w newralgicznym okresie Clinton oddelegowała jednego z rządowych pracowników, by zarządzał jej kontami e-mail. Ponoć po objęciu funkcji sekretarza stanu pod koniec 2008 roku Hillary Clinton nie chciała się rozstać ze swoim prywatnym kontem e-mail. – Chciałam go używać zarówno do celów zawodowych i prywatnych, tak jak telefonu. Wystarczy mi jeden – tłumaczyła.

Nowe wątki w aferze mailowej zbiegły się z opublikowaniem niekorzystnych dla Clinton wyników sondaży przedwyborczych. Według nich kandydatka Demokratów przegrywa wyścig o fotel prezydenta z miliarderem Donaldem Trumpem, którego oskarżyła ostatnio o brak szacunku dla kobiet. – Usłyszałem o sobie wiele przykrych słów, ale nie było w tym ani emocji, ani prawdy – skomentował zarzuty Trump.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520