HomeCiekawostki

Cleo została… dyrektorką w Media Expert

Cleo została… dyrektorką w Media Expert

Cleo to artystka nieprzeciętna. Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby Cleo. Od teraz występuje w nowej roli. Jak się sprawdzi? Będziemy się mogli przekonać już 2 listopada 2020 r.

Cleo objęła funkcję dyrektorki artystycznej w Media Expert. Popularna piosenkarka, oprócz osobistego udziału w reklamach, odpowiadać będzie za ich warstwę kreatywną. Współpraca, trzymana dotychczas w tajemnicy, rozpoczęła się na początku października, a już 2 listopada 2020 r. będziemy mogli zapoznać się z jej pierwszymi efektami.

 

„Cieszymy się bardzo, że Cleo dołącza do naszego zespołu. To znakomita artystka, wulkan energii, ale i bardzo kreatywny i inspirujący człowiek. Wspólnie uznaliśmy, że te cechy warto szerzej wykorzystać. Udzielając więcej swobody artystycznej, odchodzimy nieco od dotychczas stosowanej formuły współpracy z gwiazdami. Wierzymy jednak, że efekty tej kooperacji będą pozytywnym zaskoczeniem i przyniosą fantastyczne korzyści obu stronom” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

 

Cleo od wielu już lat należy do ścisłej czołówki polskiej estrady. Świetną muzykę, ale też barwne stroje, które osobiście projektuje i zachwycające spektakle artystyczne doceniają tłumy słuchaczy i wiernych fanów. To właśnie umiejętność tworzenia prawdziwego show zdecydowała, że rola Cleo nie ograniczy się wyłącznie do udziału w spotach reklamowych Media Expert.

 

Piosenkarka będzie odpowiadała również za ich kreację oraz warstwę artystyczną, zarówno w aspekcie muzycznym, jak i wizualnym. Pierwsze efekty współpracy z Cleo sieć zaprezentuje już 2 listopada, kiedy to wystartuje nowa kampania reklamowa obejmująca spoty radiowe i telewizyjne. Warto więc śledzić profil Media Expert na Facebook’u oraz kanał YT, gdzie już w nadchodzących tygodniach na fanów Cleo oraz łowców technologicznych okazji czekać będzie sporo niespodzianek.

 

aip

COMMENTS