18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Chicagowska McKinley Park najmodniejszą i finansowo przystępną dzielnicą 2019

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Chicagowska dzielnica znalazła się na pierwszym miejscu najmodniejszych a zarazem przystępnych finansowo dzielnic w Stanach Zjednoczonych. Ranking na 2019 rok opublikował portal Redfin.

 

Znajdującej się w południowym rejonie Wietrznego Miasta dzielnicy McKinley Park przyznano pierwsze miejsce między innymi ze względu na niskie ceny domów, dobry dostęp do komunikacji miejskiej i do biegnącej w pobliżu autostrady I-55, dzięki czemu szybko można się dostać do śródmieścia. W dodatku McKinley Park znajduje się w pobliżu modnej dzielnicy Pilsen, w której jednak domy są znacznie droższe. Średnia cena domu w McKinley Park wynosi 270 tysięcy dolarów, jednak w wielu przypadkach można wynegocjować niższą cenę – zaznaczyli autorzy rankingu.

W dziesiątce najmodniejszych i przystępnych dla kieszeni dzielnic znalazły się jeszcze: na drugim miejscu East Mount Airy w Filadelfii, na trzecim i czwartym dzielnice z Baltimore: Parkville i Hamilton, na piątym Fircrest z Vancouver, na szóstym Bustleton z Filadelfii, na siódmym Linthicum z Baltimore, na ósmym Lowell z okolic Bostonu, na dziewiątym kolejna dzielnica z Filadelfii a mianowicie Fox Chase i na dziesiątym Beacon Hill z San Antonio.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520