Chicago i Polski FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Chicago i Polski FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W najbliższą niedzielę odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane będą pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Chicago również przyłączyło się do akcji Jurka Owsiaka i od kilku dni w mini sztabach odbywają się różne imprezy, podczas których prowadzone są nie tylko kwesty do charakterystycznych puszek WOŚP ale także licytacje wartościowych przedmiotów. Dziś kolejny mini sztab z Wyspą Dzieci” w Hanover Park przy 4475 Turnberry Drive, gdzie od 1 d 4 po południu odbędzie się między innymi kiermasz domowych ciast a pondto przygotowano wiele gier i zabaw dla dzieci. Główny sztab znajduje się w Centrum Fundacji Kopernikowskiej przy 5216 W. Lawrence Ave w Chicago. W niedzielę rozpocznie się tam wielkie granie od południa, przygotowano licytacje, występy artystyczne i wiele innych atrakcji także dla najmłodszych. Dodajmy, że jak co roku z WOŚP gra także Polski FM, na antenie naszego radia przeprowadzona zostanie licytacja oryginalnego, złotego serduszka z Polski z nr. 99. Do tej pory w Chicago zebrano prawie 10 tysięcy dolarów na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

BK

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0