16.8 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Chicago – Chłopiec nie żyje, bo padł ofiarą gangsterskich porachunków

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja szuka winnych morderstwa 9-latka. Oprawcy zastrzelili Tyshawn’a Lee w poniedziałek po południu w pobliżu domu jego babci. Nieoficjalnie mówi się, że chłopiec stał się ofiarą gangsterskich porachunków – podaje USA Today.
Nieznani sprawcy zwabili chłopca w ustronne miejsce, po czym oddali do niego kilka strzałów z bliskiej odległości. Policjanci spekulują, że zabójcami kierowała chęć zemsty na ojcu chłopca. Pojawia się bowiem coraz więcej dowodów na to, że Stokes Lee jest powiązany z gangiem, który konfrontował się ostatnio z inną grupą. Stokes zaprzeczył jednak tym doniesieniom i nie chce współpracować z policją. Jak przekonywał, zależy mu na ujęciu sprawcy. Zarzuca funkcjonariuszom, że zamiast rzetelnie prowadzić śledztwo, skupiają się na jego osobie.
Martwe ciało chłopca ze śladami po kulach znaleziono na początku tego tygodnia w jednej z alejek w South Side. W pobliżu policja znalazła również piłkę do koszykówki, którą Tyshawn zawsze miał przy sobie. Pogrzeb chłopca odbędzie się w najbliższy wtorek.
W tym roku w Chicago doszło do ponad 420 morderstw. Garry McCarthy, komendant policji w Chicago przekonuje jednak, że możemy mieć do czynienia z najbardziej brutalną zbrodnią w tym regionie od lat. – To najbardziej odrażające, tchórzliwe i zupełnie niepojęte przestępstwo jakie widziałem w ciągu 35 lat mojej pracy w policji – mówił przejęty McCarthy.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520