-1.3 C
Chicago
wtorek, 2 marca, 2021

Chciał „coś bardziej tanecznego”. Komentarze do nocnej wizyty Rafała Trzaskowskiego w jednym z klubów

Popularne

Politycy i aktywiści miejscy komentują opublikowane przez jeden z portali wideo, na którym prezydent Warszawy nogocjuje z DJ-em zmianę granej w lokalu muzyki na „coś bardziej tanecznego”. Sprawę komentują w internecie politycy i aktywiści.

 

„W Warszawie zaczęło obowiązywać prawo pierwszej nuty” – napisał na twitterze wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

„Łatwiej zmienić lokal niż przez kilka godzin maltretować DJa żeby on (ona) się zmienił” – napisał poseł konfederacji Robert Winnicki.

Dyrektor biura prasowego Kancelarii Sejmu cytował piosenkę zespołu Kult. „Nasza komisja swinguje, w naszej komisji groźnych kotów wielu / Nie znasz nut, to będziesz grać za pół darmo, mój przyjacielu / Z archiwum polskiego jazzu, nieznane raczej fakty, zdarzenia / Chronimy miejsca pracy, u nas nie ma podziemi” – napisał Andrzej Grzegrzółka .

Sprawę skomentował też przewodniczący stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak, który napisał, że prezydent Warszawy wykorzystuje swój autorytet polityczny nie do walki z globalnym ociepleniem, drogimi mieszkaniami, betonozą i smogiem, lecz muzyką na imprezie.

Prezydent stolicy nie odniósł się bezpośrednio do nagrania. Na swoim profilu na Twitterze zamieścił fragment filmu „To właśnie miłość”, na którym grana przez Hugh Granta postać tanecznym krokiem schodzi ze schodów.
Rafał Trzaskowski przebywał w warszawskim klubie Paloma na urodzinach znajomej. Jak opisuje portal, około godz. 1 domagał się zmiany granej w lokalu muzyki na utwór zespołu Jamiroquai. Rafał Trzaskowski miał powoływać się na swoją funkcję.

„Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę” – mówi na opublikowanym przez Pudelek.pl wideo Rafał Trzaskowski.
Rzecznik stołecznego ratusza odmówiła komentarza w sprawie.

IAR

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane