HomePOLSKA

Centrum Życia i Rodziny zaprezentowało broszurę „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań 100 argumentów”

Centrum Życia i Rodziny zaprezentowało broszurę „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań 100 argumentów”

Centrum Życia i Rodziny zaprezentowało broszurę “Utopia tęczowej rewolucji.10 pytań 100 argumentów”. Opracowanie odsłania manipulacje środowisk LGBT, które przedstawiają siebie jako dyskryminowane i pozbawione praw publicznych.

Jak podkreśla autorka broszury Agnieszka Marianowicz-Szczygieł, zaprzeczają temu między innymi statystyki dotyczące „zbrodni nienawiści” jakich miałyby doświadczać środowiska LGBT. Zwraca uwagę, że statystyki Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) pokazują, że w ciągu 3 lat jest odnotowano na świecie 10 przypadków przemocy wobec osób LGBT, natomiast ostatnim roku sprawozdawczym jest więcej przypadków przemocy wobec chrześcijan niż wobec osób LGBT.

Jak dodaje Agnieszka Marianowicz-Szczygieł, zmiany prawodawstwa, wprowadzania związków partnerskich, następnie małżeństw jednopłciowych oraz adopcji przez nie dzieci, to kwestia około 20-35 lat. Podkreśla, że ważny jest również proces poparcia społecznego. „Dane Gallupa pokazują przemianę społecznego USA, od poparcia od kilkunastu procent do 70 procent, jeśli chodzi o poparcie społeczne dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne” – zwraca uwagę Agnieszka Marianowicz-Szczygieł. Dodaje, że w Polsce jesteśmy już świadkami tych procesów. „Biorąc pod uwagę presję organizacji międzynarodowych i to pod jak silną presją jest Polska, jest to proces kilku lat” – ocenia.

Prezes Fundacji Centrum Życia i Rodziny Paweł Ozdoba wylicza, że środowiska homoseksualne od lat ’90 realizują swoje cele strategiczne i dążą do pozyskiwania funduszy do realizacji swoich celów, a także do budowania wizerunku medialnego, który polega na przedstawieniu gejów jako ofiary, a ich przeciwników – w złym świetle.

Jak dodaje Paweł Ozdoba do głównych celów środowisk LGBT należą dążenia do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, czy też odbieranie dzieci rodzicom i zmiana płci przez niepełnoletnie dziecko bez wiedzy rodziców.
Publikacja “Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów” jest dostępna bezpłatnie na stronie internetowej TeczowaUtopia.pl. Można również zamówić egzemplarz w formie papierowej poprzez stronę Centrum Życia i Rodziny.

📢 “UTOPIA TĘCZOWEJ REWOLUCJI. 10 pytań i 100 odpowiedzi” 📢

✅ Zamów publikację na stronie: https://teczowautopia.pl/, a…

Opublikowany przez Centrum Życia i Rodziny Czwartek, 13 sierpnia 2020

IAR/ Informacyjna Agencja Radiowa/ #Jędrzejczyk/w dyd

COMMENTS