"> Celebryci i fani z całego świata żegnają George'a Michaela - wiadomosci.com

Celebryci i fani z całego świata żegnają George’a Michaela

Celebryci i fani z całego świata żegnają George’a Michaela

Artyści z całego świata za pomocą portali społecznościowych żegnają zmarłego w Boże Narodzenie brytyjskiego artystę George’a Michaela.

 

Z kolei przed londyńskim domem muzyka zbierają się wielbiciele jego twórczości. Składają kwiaty, palą znicze i wspominają. Piosenkarz, gwiazda pop i autor niezapomnianych przebojów zmarł w nocy, 25 grudnia, w wieku 53 lat.

– “Słodka muzyka soul”

Goerge’a Michaela pozostanie z nami. Pracując z nim widziałem jak jego talent lśnił, a poczucie humoru czyniło te chwile jeszcze bardziej przyjemnymi”.
– “Jestem w wielkim szoku. Straciłem drogiego przyjaciela. Był uprzejmy, szczodry i wspaniały. Moje serce łączy się z jego rodziną, przyjaciółmi i fanami”.
– “To takie smutne. Spoczywaj w pokoju. George, mój drogi przyjaciel, najmilszy, najhojniejszy i najbardziej utalentowany”.
– “Spoczywaj w pokoju. Nie mogę w to uwierzyć. Wspaniały piosenkarz i cudowny człowiek, zdecydowanie za młody, by nas opuścić”.
– “Żegnaj przyjacielu. Kolejny wspaniały artysta nas opuścił. Czy teraz 2016 może się już odpie*dolić?”
– “Jestem załamany stratą mojego drogiego przyjaciela. Ja, jego bliscy, przyjaciele, ludzie świata muzyki, ludzie z całego świata. Na zawsze kochany”.
– “Właśnie usłyszałam o śmierci mojego przyjaciela, George’a Michaela. To był taki niesamowity talent. Jestem smutna”.
– “(…) fakt, że odszedł w wieku 53 lat jest szokiem, czymś nieprawdopodobnym. Był prawdziwą legendą, talentem, którego będzie brakować”.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0