15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Burmistrz Rahm Emanuel zapowiada kolejne reformy policji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Burmistrz Rahm Emanuel wraz z wyznaczonym przez siebie tymczasowym nadkomisarzem Eddie Johnsonem poinformował o reformach, jakie w najbliższym czasie przeprowadzone zostaną w departamencie chicagowskiej policji.

Natychmiast ma zostać wprowadzonych 25 zmian. Emanuel zaznaczył, że wśród nich są między innymi regularne spotkania z młodymi ludźmi na terenie Wietrznego Miasta by uchronić ich przed przynależnością do grup przestępczych, rozszerzenie programu specjalnego treningu dla oficerów w przypadku tzw. sytuacji kryzysowych, pomoc policjantom, u których istnieje podejrzenie wystąpienia choroby psychicznej a także przyspieszenie dochodzeń w sprawie niezgodnego z prawem działania funkcjonariuszy.
Rahm Emanuel zdecydował się na kolejną reformę policji po opublikowanym niedawno raporcie niezależnej komisji, która wytknęła wiele błędów popełnianych w departamencie. Dodajmy, że wcześniej rozszerzono program stosowania elektrycznych paralizatorów przez policjantów oraz dodatkowego wyposażenia ich w małe kamerki, które będą umieszczane na mundurach.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520