BRYAN ADAMS POWRACA Z NOWYM ALBUMEM STUDYJNYM

BRYAN ADAMS POWRACA Z NOWYM ALBUMEM STUDYJNYM

BRYAN ADAMS POWRACA Z NOWYM ALBUMEM STUDYJNYM „GET UP” WYPRODUKOWANYM PRZEZ FRONTMANA ELO JEFFA LYNNE’A.  PREMIERA „GET UP” JEST ZAPLANOWANA NA 16 PAŹDZIERNIKA. SINGLEM PROMUJĄCYM PŁYTĘ JEST PIOSENKA „YOU BELONG TO ME”

Teledysk do „YOU BELONG TO ME”   jest wyjątkowy – za reżyserię odpowiada sam Adams a udział w nim wzięli Helena Bonham Carter- wybitna aktorka nagrodzona statuetką BAFTA oraz Theo Hutchcraft- wokalista zespołu Hurts. Multi-platynowy artysta Bryan Adams ogłosił wydanie swojego nowego albumu studyjnego „Get Up”. Produkcją płyty zajął się słynny frontman ELO Jeff Lynne, a pomocy w pisaniu tekstów udzielił wieloletni współpracownik Adamsa Jim Vallance. 13 piosenek z albumu- 9 nowych i 4 wersje akustyczne- ujrzą światło dzienne 16 października nakładem Polydor Records. „Get Up” to kolekcja doskonale dopracowanych rockowych piosenek, od porywających  ‘Brand New Day’, ‘You Belong To Me’ i ‘Thunderbolt’ do bardziej spokojnych „Don’t Even Try’ i ‘We Did It All’. Oprócz tego na albumie znajdą się 4 akustyczne wersje utworów.

Get Up to dzieło z którego Adams jest ogromnie dumny. Przy produkcji pomagał mu Jeff Lynne, który ma na koncie współpracę z Beatlesami, Paulem McCartneyem, Randym Newmanem i Tomem Pettym.

„Proces tworzenia płyty można opisać jako organiczny” wspomina Bryan „tworzyłem piosenkę po piosence, wraz z Jeffem , który produkował utwory gdy tylko miał czas. To była świetna współpraca, miałem dużo czasu na pisanie piosenek, których większość powstała z pomocą Jima Vallance. Cała nasza trójka głównie współpracowała przez Internet, wysyłaliśmy sobie dema i fragmenty piosenek póki wszyscy byliśmy zadowoleni”. „Tej płycie towarzyszy uczucie beztroski” dodaje Bryan Adams „Pod wieloma względami żałuję że nie mogłem wydać takiego albumu 25 lat temu”.COMMENTS

WORDPRESS: 0