21.6 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Brutalny atak na polskie małżeństwo na włoskiej plaży: mężczyzna pobity, kobieta wielokrotnie zgwałcona przez uchodźców! Polska prokuratura wszczyna śledztwo

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jest polskie śledztwo w sprawie brutalnego ataku na polskie małżeństwo na plaży we włoskim Rimini. Wczoraj w nocy Polacy zostali zaatakowani przez czterech napastników, pochodzących prawdopodobnie z północnej Afryki. Kobieta została wielokrotnie zgwałcona, a mężczyzna – dotkliwie pobity. Polscy turyści trafili do szpitala.
Prokurator Arkadiusz Jaraszek z Prokuratury Krajowej powiedział IAR, że wszczęcie śledztwa w tej sprawie polecił minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Postępowanie jest prowadzone jest w celu zbadania okoliczności gwałtu zbiorowego ze szczególnym okrucieństwem oraz rozboju. „Polska strona jest w kontakcie ze stroną włoską i będą podejmowane działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców” – zapewnił Arkadiusz Jaraszek.
Sprawę bada także lokalna policja w Rimini. Władze miasta wyraziły ubolewanie i przekazały wyrazy współczucia poszkodowanym. Zapewniły, że otoczą Polaków opieką i będą się starały przyjść im z wszelką potrzebną pomocą.Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)/wczesn/md/zr

- Advertisement -

Podobne

2 KOMENTARZE

  1. A skąd wiadomo, że przez uchodźców? Już znacie wynik śledztwa, chcecie się przypodobać jedynie słusznej władzy? Wstyd!
    Sprawców, kimkolwiek by nie byli należy ukarać z całą surowoscią prawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520