20.5 C
Chicago
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Broward na Florydzie ogłasza zaostrzenie przepisów dla restauracji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Hrabstwo Broward ogłasza zaostrzenie przepisów dla restauracji wraz ze wzrostem liczby przypadków koronawirusa

Nowe godziny policyjne, limity miejsc siedzących i więcej restrykcji – Broward County podąża za hrabstwem Miami-Dade, wprowadzając nowe ograniczenia dotyczące restauracji ze względu na wzrost liczby przypadków COVID-19.Chociaż w hrabstwie Broward nadal można spożywać posiłki wewnątrz lokalu – w przeciwieństwie do hrabstwa Miami-Dade, które zakazało go tymczasowo w zeszłym tygodniu – nowa uchwala burmistrza Dale Holness zakazuje restauracjom serwowania posiłków od 22:00. do 5 rano codziennie. Sprzedaż „na wynos” oraz dostawa są nadal dozwolone. Nowe restrykcje ograniczają również miejsce siedzące do nie więcej niż sześciu osób lub maksymalnie 10 osób , jeśli mieszkają pod jednym adresem. Zarządzenie zostało podpisane w piątek, 10 lipca. Ci, którzy naruszą nowe polecenie awaryjne, zostaną ukarani 24 godzinnym zamknięciem za pierwsze wykroczenie, 72 godzinnym zamknięciem za drugie i grzywną w wysokości do 15 000 USD.

Siłownie, plaże i baseny mogą pozostać otwarte z zachowaniem określonych protokołów bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

Hrabstwo Broward zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem pozytywnych przypadków COVID-19, zgłaszając wczoraj 1772 nowe przypadki – najwyższy w hrabstwie w ciągu jednego dnia – i ponad 30 000 przypadków od marca. Floryda nadal jest liderem w USA, zgłaszając wczoraj, 12 lipca, 15 300 pozytywnych przypadków COVID-19, co stanowi największą jednodniową liczbę pozytywną w Stanach Zjednoczonych od początku pandemii.

JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520