HomeKultura

Bollywood HD już w Polsce!

Bollywood HD już w Polsce!

Bollywood HD to pierwszy i jedyny kanałem telewizyjny prezentujący wyłącznie filmy wprost z Bollywood. Indyjskie produkcje cechuje duża emocjonalność, piękne krajobrazy, kolory, muzyka oraz wybitni aktorzy. Będziecie oglądać?

Oferta Bollywood HD jest skierowana do szerokiej publiczności – kobiet, mężczyzn oraz młodzieży. W tej telewizji zobaczyciewysokobudżetowe produkcje realizowane z niezwykłym rozmachem – między innymi filmy o miłości, nasycone piękną muzyką i tańcem, jak również mocne kino akcji pełne popisowych trików kaskaderskich i efektów specjalnych, a także dramaty, thrillery czy komedie. Dla nastolatków kanał proponuje obyczajowe filmy skłaniające do refleksji nad najważniejszymi wartościami w życiu, takimi jak przyjaźń, zaufanie czy ambicja.

Bollywood HD jest dostępny w ofercie takich operatorów jak Toya (pozycja 132) oraz Vectra (pozycja 322). Kanał nadaje przez całą dobę w języku polskim! Ta niezwykła mieszanka programów trafia w gusta wymagającej polskiej widowni, serwując indyjskie filmy z polskim lektorem w jakości HD! Biblioteka kanału wzbogacana jest o ponad 600 godzin nowej zawartości rocznie!

STUL (aip), Fot. Mat. promocyjne

COMMENTS