"> Bójka pomiędzy Robertem Lewandowskim i Francuzem, Kingsleyem Comanem. ZNAMY POWÓD! - wiadomosci.com

Bójka pomiędzy Robertem Lewandowskim i Francuzem, Kingsleyem Comanem. ZNAMY POWÓD!

Bójka pomiędzy Robertem Lewandowskim i Francuzem, Kingsleyem Comanem. ZNAMY POWÓD!

Niemiecki dziennik “TZ” zdradza kolejne szczegóły dotyczące bójki pomiędzy Robertem Lewandowskim i Francuzem, Kingsleyem Comanem. Zdaniem dziennikarzy gazety, Polak miał drwić na treningu Bayernu ze swojego kolegi. Obaj jednak unikną kary. 

Bayern Monachium ustosunkował się do sprawy. Trener Niko Kovac, na konferencji prasowej, potwierdził, że pomiędzy Robertem Lewandowski i Kingsleyem Comanem, doszło do rękoczynów na treningi. Polak i Francuz jednak kary unikną. – Faktycznie. Doszło do rękoczynów. Rozmawialiśmy potem we trójkę. Obaj przeprosili, więc nie dostaną kary. Są rozsądni. Można tę sytuację również skomentować pozytywnie: Żyjemy! – obrócił sytuację w żart Niko Kovac.

 

Podczas czwartkowego treningu Niko Kovac zarządził pracę nad atakiem pozycyjnym. Wtedy to właśnie miał nastąpić moment zapalny. Robert Lewandowski w pewnym momencie, zdaniem niemieckich dziennikarzy, zaczął naśmiewać się ze swojego kolegi. Francuzowi wyraźnie się to nie spodobało i ruszył w kierunku “Lewego”.

 

W ruch poszły pięści. Niemieckie media donoszą, że zwaśnionych zawodników na treningu Bayernu próbowali odciągnąć Niklas Sule i Jerome Boateng, którzy uchodzą za piłkarzy dosyć atletycznych. Z naciskiem jednak na… próbowali. Do akcji musieli włączyć się pozostali zawodnicy i dopiero potem udało się odciągnąć walczących na pięści Lewandowskiego i Comana.

 

Co ciekawe, trener Niko Kovac początkowo chciał odesłać obu zawodników do szatni, ale chwilę potem jednak odstąpił od tego zamiaru, co miało wywołać ogólnie zdziwienie w drużynie. Bayern Monachium w dalszym ciągu nie odniósł się do czwartkowych “rewelacji” niemieckich mediów, ani też nie wydał żadnego oświadczenia. Obaj zawodnicy też nie ustosunkowali się jeszcze do całej sytuacji.

 

W ramach ciekawostki dodajmy, że od czwartku obaj panowie… nie śledzą już swoich profili na Instagramie.

 

ŁŻ aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0