HomeUSA

Blisko 200 aresztowań w Teksasie

Blisko 200 aresztowań w Teksasie

“Go Topless Jeep Weekend”, czyli zlot miłośników marki Jeep, który odbył się na plaży Bolivar Peninsula w Teksasie zakończył się strzelaniną i aresztowaniami. 

Co roku tysiące miłośników marki Jeep gromadzą się na plaży w Teksasie, aby wspólnie dobrze bawić się podczas imprezy zwanej “Go Topless Jeep Weekend”. W tym roku zabawa zakończyła się postrzeleniem dwóch osób, które trafiły do pobliskiego szpitala oraz aresztowaniem blisko 200 osób. Głównymi zarzutami aresztowań było stosowanie przemocy, jazda bez zapiętych pasów, zaśmiecanie i głośne zachowanie. Większość aresztowanych została już zwolniona z aresztu.

Nieodpowiedzialne zachowanie uczestników imprezy nie przypadło do gustu mieszkańcom Bolivar Peninsula. Wielu z nich wyraziło swoje oburzenie. Z danych przedstawionych przez policję wynika, że większość osób aresztowanych nie była posiadaczami aut marki Jeep, dlatego nie powinno obarczać się winą organizatora i klubów zrzeszających miłośników Jeep’ów.

Plaże w Teksasie zostały ponownie otwarte 1 maja, ale w całym stanie obowiązuje nakaz zachowania bezpiecznej odległości. Zdjęcia i filmy wideo pokazują grupy ludzi, które wspólnie bawią się nie przestrzegając żadnych zasad.

MS

COMMENTS