14.3 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Bill Cosby zdemaskowany przez New York Times

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich komików na świecie Bill Cosby zdemaskowany przez „New York Times”. Gazeta dotarła do jego zeznań sprzed 10 lat, w których pod przysięgą opowiada on o swoich pozamałżeńskich romansach i uwodzeniach. Od kilku miesięcy komik publicznie wszystkiemu zaprzeczał. Postawiony przed ścianą, zaczął ostatnio mówić prawdę.
Artystę oskarżyło już 40 kobiet. Twierdzą one, że najpierw podawane im były środki usypiające, a następnie molestowane były seksualnie. Wszystko działo się na przestrzeni ostatnich kilku dekad. W 2005 roku Bill Cosby składał zeznania pod przysięgą, do których dotarł teraz „New York Times”. Wynika z nich, że komik jest skutecznym uwodzicielem, a do tego potrafiącym ukrywać wszystko przed najbliższą rodziną, a zwłaszcza żoną. W uwodzeniu wykorzystywał swoją sławę, obiecywał pomoc w załatwieniu trudnych spraw, a pięknym modelkom – możliwość dostania się do bram świata show biznesu. Romanse starał się kończyć dość szybko, aby móc rozpoczynać kolejne.
Jak na razie sprawę karną artyście wytoczyła tylko jedna poszkodowana – Andrea Costand. Zarzuca mu wykorzystanie seksualne.
Ostatnie wydarzenia sprawiły, że organizacje zapobiegająca molestowaniom seksualnym zażądała od Baracka Obamy odebrania Cosbyemu medalu wolności przyznanego mu w 2002 roku. To najwyższe w USA cywilne odznaczenie.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520