HomePodlaskie

Białystok: Zwyrodnialec przywiązał psa do samochodu i ciągnął przez miasto

Białystok: Zwyrodnialec przywiązał psa do samochodu i ciągnął przez miasto

Poszukiwany jest sprawca bestialskiego czynu, do którego doszło dzisiaj rano. Zwyrodnialec przywiązał liną do samochodu bezbronnego psa i ciągnął przez ulice miasta.

Informację o makabrycznym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Dzisiaj nad ranem, około godziny 5, nieznany sprawca miał przywiązać liną do samochodu bezbronnego psa, a następnie ciągnąć go ulicami miasta. Zmasakrowane, leżące na ulicy zwierzę zauważyła mieszkanka Białegostoku. Jak wynika z informacji, sprawca bestialskiego czynu widziany był w okolicach ronda Lussy, przy Hotelu Gołębiewskim. Jechał od ul. Slonimskiej do wspomnianego ronda, skręcając w lewo w stronę galerii Białej. Pies na rondzie zerwał się z liny. Niestety, nie przeżył. Internauci są wstrząśnięci zdarzeniem i proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy. Sprawą zajęła się również policja, która wystosowała specjalny komunikat:

 

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują sprawcy znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż po 5 rano na rondzie Lussy w Białymstoku. Nieznany sprawca poruszający się samochodem osobowym typu SUV ciemnego koloru ciągnął za pojazdem na lince zaczepionej za obrożę psa, który na łuku ronda urwał się i pozostał na zewnętrznym pasie ruchu w kierunku ulicy Branickiego. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 670 32 22, lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

 

– Zwyrodnialec przywiązał psa do samochodu i ciągnął przez miasto. Widziano go przy rondzie Lussy
– Przedmioty znalezione przez policjantów
– Przedmioty znalezione przez policjantów

 

 

aip

COMMENTS