20.7 C
Chicago
sobota, 13 kwietnia, 2024

Z Białegostoku do Szwecji. SoftwareHut wdraża nowoczesny system zarządzania treścią

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Białostocka firma SoftwareHut rozpoczęła współpracę z Kentico – innowacyjnym dostawcą systemu headless CMS (zarządzanie treścią) opartego o rozwiązania chmurowe. Rozpoczęte partnerstwo zaowocowało pierwszym międzynarodowym wdrożeniem dla Nordic Tech House – venture capital ze Szwecji, który wspiera start-upy.

– Wybraliśmy firmę SoftwareHut i zaproponowany przez nią innowacyjny chmurowy headless CMS, ponieważ mamy zaufanie do naszego technologicznego pantera, z którym w przeszłości zrealizowaliśmy inne projekty. Mamy same dobre wspomnienia po tej współpracy, dlatego i tym razem nie mieliśmy wątpliwości, którą firmę poprosić o wsparcie – mówi  Victor Lundqvist z Nordic Tech House. – Nasz fundusz zajmuje się w Szwecji wspieraniem start-upowych projektów nie tylko od strony finansowej, ale również biznesowej i marketingowej. Lubimy pracować z firmami, które tak jak my są kreatywne i nowoczesne.

 

Dla białostockiej firmy współpraca przy projekcie Nordic Tech House była dość wymagająca, ponieważ projekt miał ściśle określone ramy czasowe ze względu na zaplanowany wcześniej event promocyjny. – Strona www powstała na czas. Wykorzystuje potencjał nowego systemu Kentico Cloud, w szczególności uwzględniając wielokanałowość i dopasowanie treści. Dziś przekaz musi być czytelny na różnych nośnikach, dlatego właśnie headless CMS Kentico jest idealnym narzędziem, które sprosta oczekiwaniom zmieniającej się błyskawicznie rzeczywistości – mówi Robert Strzelecki, prezes SoftwareHut.

 

Dzięki rozproszeniu systemu w chmurze oraz nietypowemu podejściu do samego zarządzania treścią powstało rozwiązanie, które jest odpowiedzią na zróżnicowane środowisko internetowe i które uwzględnia najnowsze formy przekazu treści. To rozwiązanie pozwala na szybkie dostosowanie treści wyświetlanych na wielu urządzeniach, poczynając od tradycyjnych komputerów, poprzez smartfony i tablety, ale także smartwatche, czy rozwiązania oparte o rozszerzoną rzeczywistość (AR – Augmeted Reality) oraz wirtualną rzeczywistość (VR – Vitrual Reality). Kentico Cloud to cała platforma do zarządzania treścią – innowacyjna, a zarazem bardzo przejrzysta i zrozumiała w obsłudze, czyli dokładnie taka, jakiej oczekują klienci, którzy rozumieją potrzebę wielokanałowego przekazu.

 

To zróżnicowanie potrzeby różnych nośników informacji najbardziej obrazują dane: obecnie ponad 51 proc. osób do przeglądania sieci korzysta z urządzeń mobilnych, natomiast rynek usług związanych z rozszerzaną i wirtualną rzeczywistością wzrośnie z obecnych 5,2 miliarda dolarów do ponad 162 miliardów dolarów w 2020 roku. – Ketnico od 2004 roku wspiera marki w kontaktach z ich klientami w świecie wirtualnym. Kentico Cloud – nasz najnowszy projekt jest uosobieniem idei SaaS – Software as a Service, pozwalającej korzystać z tych usług, które są nam potrzebne w prosty, modułowy sposób. Rozwiązania typu headless CMS to zupełnie nowy etap zarządzania treścią – tłumaczy Petr Palas, założyciel i CEO , szybko rozwijającego się dostawcy CMS z biurami w Europie, Azji i regionie Pacyfiku i Ameryce Północnej oraz współpracującej z partnerami z ponad 80 krajów na całym świecie, do których dołączył właśnie SoftwareHut.

 

W skład GK TenderHut wchodzą cztery kooperujące ze sobą spółki zależne. SoftwareHut specjalizuje się w projektowaniu, dostosowywaniu i rozwijaniu systemów informatycznych (portale www, aplikacje mobilne, systemy dedykowane i wiele innych) oraz oferuje usługi szeroko rozumianego outsourcingu IT. Solution4Labs świadczy usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do indywidualnych potrzeb laboratoriów. LegalHut świadczy usługi doradztwa prawnego i merytorycznego w zakresie zamówień publicznych oraz postępowań przetargowych w obszarze usług i produktów IT. ProtectHut skupia się na zagadnieniach z zakresu cybersecurity wspierając klientów we wdrażaniu europejskich dyrektyw dotyczących bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520