15 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

„Będziemy tu dla was” – De Santis ogłosił, że szkoły na Florydzie pozostaną otwarte

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Szkoły na Florydzie będą nadal przyjmować uczniów podczas semestru wiosennego. Jeśli rodzice wyrażą taką chęć, to ich dzieci mogą jednak uczyć się zdalnie.

Gubernator Ron DeSantis oraz komisarz Florida Department of Education (FLDOE) – Richard Corcoran oznajmili, plany związane z edukacją na nowy, wiosenny semestr.

„Główną wiadomością jest to, że szkoły pozostają otwarte. Jeśli spojrzycie na takie miejsca jak Kalifornia albo Nowy Jork, gdzie zamyka się szkoły tylko po to, żeby rodzicie mieli spokój, to by tutaj na Florydzie będziemy z wami.” – powiedział DeSantis – „Nie opuścimy waszych dzieci. Nie opuścimy was oraz nie zrobią tego dystrykty szkolne. Nadal dajemy rodzicom możliwość podjęcia wyboru. Jeśli wolą opcję wirtualną, mają taką możliwość.”

Rodzice mają być informowani, jeśli wyniki nauczania zdalnego w przypadku ich dzieci nie są zadowalające. Zaleca się wtedy, aby dziecko powróciło, nawet tymczasowo do sali lekcyjnej w szkole – ale nie będzie takiego przymusu. Koniec końców, decyzja pozostaje w rękach rodziców.

 

 

 

PS

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520