HomePOLSKALubelskie

Beata Kozidrak: “Komunę przeżyłam, przeżyję również PiS i tego wszystkim życzę. Bądźmy optymistami”

Beata Kozidrak: “Komunę przeżyłam, przeżyję również PiS i tego wszystkim życzę. Bądźmy optymistami”

Beata Kozidrak w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria skrytykowała działania Prawa i Sprawiedliwości. Przyznała, że zmiany, które wprowadza rząd idą w złym kierunku. Piosenkarka zdecydowanie sprzeciwiła się zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

– W ogóle wszystko mi się teraz nie podoba. Jest to bardzo trudne, nie wiem, kto będzie to później naprawiał. I tak już jestem trochę spaloną artystką, bo po pewnym koncercie tak zażartowałam i nieważne… Po prostu komunę przeżyłam, mam nadzieję, że przeżyję również PiS i tego wszystkim życzę. Bądźmy po prostu optymistami – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Beata Kozidrak. Piosenkarka dołącza również do grona osób, które nie popierają proponowanych zmian w ustawie antyaborcyjnej. Sama jest matką dwóch córek i uważa, że macierzyństwo to najpiękniejsze doświadczenie w życiu kobiety, jednak przyznaje, że są sytuacje, w których decyzja powinna być tylko kwestią sumienia. – Jak wprowadzą ustawę, to będzie po prostu równoznaczne z tym, że się cofamy. Kobiety mają mieć wolność w wyborze, kobietom się to należy, jestem za tymi kobietami – mówi Beata Kozidrak.

 

Kozidrak podkreśla, że dzięki temu, że sama mogła decydować o swoim życiu, teraz czuje się szczęśliwą matką i spełnioną artystką. Wokalistka przez lata godziła obowiązki macierzyńskie z koncertami i pracą w studiu nagrań. Choć często dawało o sobie znać zmęczenie, to jednak znajdowała siły, by sprostać zarówno oczekiwaniom rodziny, jak i fanów. – Cały czas gramy bardzo dużo koncertów, daje mi to wielką energię. Kolejne pokolenie przychodzi na koncerty. Jest dla kogo śpiewać, jest dla kogo tworzyć i to jest fajnie. Lubię podróżować, lubię patrzeć na ludzi, obserwować ich i dzięki temu piszę teksty. A później te teksty po prostu, tak mi się wydaje, trafiają do waszych serc i dusz. A ja dzięki wam po prostu jestem szczęśliwa, kiedy wychodzę na scenę – podkreśla Beata Kozidrak.

COMMENTS