12.3 C
Chicago
poniedziałek, 4 marca, 2024

Bank płaci klientom 1000 zł za zamknięcie konta. Nietypowa oferta…

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jeszcze tylko kilka dni obowiązuje nietypowa promocja dla klientów indywidualnych DNB Bank Polska. Klienci za rezygnację z konta mogą zyskać nawet 1000 zł.

DNB Bank Polska postanowił zmienić strategię firmy i zamiast na klientach indywidualnych, chce skupić się wyłącznie na obsłudze firm. Właśnie z tego powodu bank przygotował niecodzienną ofertę dla klientów indywidualnych, aby zachęcić ich do zamknięcia konta. Początkowo DNB Bank Polska w ramach rekompensaty za zamknięcie kont bankowych oferował swoim klientom rekompensatę w wysokości 300 zł. Z czasem kwota została podniesiona do 800 zł.

 

Jak podaje tvn24bis.pl, oferta początkowo miała obowiązywać do 29 sierpnia, została jednak przedłużona. Podniesiona została również kwota rekompensaty. Rezygnujący z konta klienci indywidualni mogą liczyć na 600 złotych rekompensaty. Dodatkowo 200 zł mogą dostać za rezygnację z grupowego ubezpieczenia nieruchomości DOM w Generali, a kolejna 200 zł za rezygnację z ubezpieczenia na życie Życie/Praca w ramach umowy z Sopockim TU Ergo Hestia S.A.

 

Klienci za zamknięcie konta mają czas do 26 listopada. Jeśli tego nie zrobią bank i tak zamknie konta indywidualne 29 listopada.

 

aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520