"> Grupy nastolatków terroryzują ludzi na Mag Mile – wiadomosci.com

Grupy nastolatków terroryzują ludzi na Mag Mile

Grupy nastolatków terroryzują ludzi na Mag Mile

Chicagowska policja ma nakaz zatrzymywania na Mag Mile osób, których zachowanie wskazuje na możliwość popełnienia przestępstwa. Zasada “zero tolerancji” została wdrożona po tym, jak podczas minionego weekendu grupy nastolatków zakłóciły spokój w tym rejonie Wietrznego Miasta.

 

Radny Brian Hopkins, którego okręg obejmuje cześć Mag Mile potwierdził, że policjanci otrzymali odpowiednie rozporządzenia. Poruszenie wzbudziło też nagranie na którym widać jak ochroniarz został zaatakowany przez dwie młode osoby przed McDonald’s na skrzyżowaniu Chicago Avenue i State Street. Policjant, który nie był na służbie wkroczył do akcji. Po tym jak wyjął pistolet napastnicy uciekli. W sobotę doszło też do paru ataków na przypadkowych ludzi   przy Mag Mile i w dzielnicy River North. Grupa nastolatków biła ludzi. Policja aresztowała 21 osób, 20 z nich to niepełnoletni. Młodzi ludzie poważnie uszkodzili również jeden z lokali gastronomicznych. Mieszkańcy są zbulwersowani. Twierdzą, że to tzw. dobra dzielnica i powinna być bezpieczna. Sytuacja jest o tyle niepokojąca, że zbliżają się wakacje i w centrum Chicago pojawi się więcej turystów, którzy do naszego miasta przyjeżdżają z całego świata.

 

BKCOMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Dlaczego redaktor BK wykazuje sie tak dalece idaca poprawnoscia polityczna i nie umiescil ani jednej wzmianki , ze to byla grupa blisko 400 osob czarnoskurych guwniarzy , kyorych politycy za kazdym razem biora w obrone… czy nie widzicie , ze wchodza Wam na glowe juz… trzeba jasno przekazywac informacje bands blisko 400 nie wychowanych maloletnich przestepcow zaatakowala niewinnych ludzi… wszyscy powinni byc aresztowani i umieszczeni w osrodku pracy o zaostrzonym rygorze… i uprzedzam nie ma to nic wspolnego z rasizmem…tyczulo by sie to rowniez bialych , czerwonych czy zoltych przestepcow….