11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Ataki w Kolonii. Sąd oddala zarzuty wobec napastnika

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Sąd w niemieckiej Kolonii z braku dowodów oddalił zarzuty wobec pierwszego mężczyzny oskarżonego o agresję na tle seksualnym, do której, w masowej skali, doszło podczas ostatniej sylwestrowej nocy. Ponad 100 kobiet zgłosiło seksualne zaczepki na policję, a jeszcze większym skandalem było tuszowanie incydentów przez niemieckie władze i media – agresorami byli bowiem mężczyźni z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

26-letni Algierczyk poza zarzutami o agresję na tle seksualnym odpowiadał również za kradzież. Według niemieckich mediów mężczyzna nie przyznawał się do winy. Jak twierdzą oskarżyciele, był on jednym z dziesięciu mężczyzn, którzy w sylwestrową noc otoczyli i obmacywali kobietę na głównej stacji kolejowej w Kolonii. Oskarżony rzekomo wykorzystał ten moment do kradzieży telefonu napastowanej kobiecie. Na ławie oskarżonych zasiadł również jego brat – 23-latek odpowie jednak „tylko” za kradzież, dokonaną na innej kobiecie, otoczonej przez napastników. Podobne zarzuty usłyszało już dziewięciu innych mężczyzn, którzy zostali już skazani – twierdzą niemieccy prokuratorzy.

Skala seksualnych napaści do jakich doszło ostatniego dnia ubiegłego roku w największym mieście Westfalii, ale także Hamburgu i Stuttgarcie, zszokowała całe Niemcy. Łącznie zgłoszono ponad tysiąc skarg, z czego setki dotyczyły napaści na tle seksualnym. Jeszcze większym skandalem było tuszowanie incydentów przez niemieckie władze i media – agresorami byli bowiem mężczyźni z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu – w dużej mierze migranci przyjęci przez Niemcy w ciągu ostatnich miesięcy.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520