Atak nożownika w Raciborzu. Zaczął dźgać nożem 23-lata w dyskotece. Szuka go policja

Atak nożownika w Raciborzu. Zaczął dźgać nożem 23-lata w dyskotece. Szuka go policja

W nocy z soboty na niedzielę w jednym z lokali przy ulicy Reymonta w Raciborzu doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami. Jeden wyciągnął nóż i podźgał 23-latka z Raciborza. Nożownik uciekł z dyskoteki. Szuka go cała raciborska policja.

 

W nocy z soboty na niedzielę w jednym z lokali przy ulicy Reymonta w Raciborzu doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami. Jeden wyciągnął nóż i podźgał 23-latka z Raciborza. Nożownik uciekł z dyskoteki. Szuka go cała raciborska policja. – Do zdarzenia doszło około godziny 4 w nocy z soboty na niedzielę. W lokalu na Reymonta doszło do sprzeczki między mężczyznami. Świadkowie nie byli w stanie powiedzieć jednak o co poszło. Jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i ranił 23-latka z Raciborza – relacjonuje nam komisarz Mirosław Szymański z raciborskiej policji.

 

23-latek ma kilka ran ciętych przedramienia i barku oraz rany kłute podbrzusza. Został przewieziony do szpitala, jego stan jest stabilny. Po całym zajściu nożownik uciekł z dyskoteki i oddalił się w nieznanym kierunku. – Policjanci zabezpieczyli monitoring. Mężczyzna ma około 40 lat, 180 cm wzrostu jest dobrze zbudowany – opisuje Szymański. Policja szuka nożownika. Prawdopodobnie postawiony zostanie mu zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi do 25 lat więzienia.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0