Antypisowskie hasła na biurze poselskim Patryka Jakiego w Opolu

Antypisowskie hasła na biurze poselskim Patryka Jakiego w Opolu

Na elewacji kamienicy, w której znajduje się biuro poselskie, ktoś wymalował różnego rodzaju hasła. Sprawę bada policja.

Hasła pojawiły się w niedzielę wieczorem, podobnie jak naklejki, które już zostały zerwane. – To jest dewastacja mienia w imię pseudowalki politycznej – ocenia Małgorzata Wilkos z biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiciele biura, które wynajmuje nie tylko poseł Patryk Jaki, ale także posłowie Antoni Duda i Bartłomiej Stawiarski, zgłosili już sprawę na policję. – Na naszej tablicy znaleźliśmy naklejki Obywateli RP i być może to również oni wymalowali hasła – przyznaje Wilkos.

 

Na kamienicy przy ulicy Oleskiej można obecnie przeczytać m.in. “Dość propagandy PiS”. – Nie wiem, czy to jest specjalnie obraźliwe hasło, ale na pewno nie powinno się czegoś takiego malować na murach – ocenia Wojtek, który dziś czekał na autobus i zaciekawiony oglądał elewację kamienicy. Właścicielem biura poselskiego jest Urząd Miasta Opola. Jak usłyszeliśmy, w ciągu kilku tygodni hasła będą zamalowane i to nie tylko te nowe, ale także wcześniejsze, które jednak nie dotyczyły PiS.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0