HomeChicago

Anielskie Mikołajki z Fundacją You Can Be My Angel

Anielskie Mikołajki z Fundacją You Can Be My Angel

Anielskie Mikołajki 2015 pod partonatem Konsulatu Generalnego PR w Chicago już za nami, ale emocje nadal nie opadły. A to dzięki tym wszystkim, którzy pojawili się w ostatnią niedzielę w Paradise Elegant Banquet w Bridgeview.

DSC_2291
Kilka tysięcy osób całymi rodzinami przybyło, aby zobaczyć Świętego Mikołaja, zrobić sobie z Nim zdjęcie, bawić się z Agatą Paleczną i “Warsztatami Teatralnymi”, Clownami Bubu i Awee oraz podziwiać występy Przedszkolaków z teatrzyku przy przedszkolu Arka, zespołu Polonia Esemble i Studia 5 Słoneczko. Za oprawę muzyczną dziękujemy DJ Majkowi czyli Michałowi Stefańskiemu.
Nie zabrakło oczywiście góralskich akcentów, a to dzięki maluszkom z zespołów Mali Siumni i Mała Wanta.

DSC_2182

Gwiazdą wieczoru okazała się Carolina Baran wraz z Danielem Jonakiem, którzy zachwycili całą publiczność. Jak powiedziała jedna z uczestniczek imprezy :” Jak dorosnę będę śpiewała tak pięknie jak Karolina i pomagała chorym dzieciom”.
I w tym tkwi cały sekret pomagania : każdy może zostać aniołem i pomagać chorym na raka dzieciakom, niezależnie od wieku – wystarczy tylko chcieć.
Dzięki pracy całego sztabu wolontariuszy tegoroczne Mikołajki okazały się jeszcze większym sukcesem. Dzięki sponsorom oraz wszystkim tym, którzy zapewnili zgromadzonym gościom poczęstunek, aby ci mogli spędzić miło niedzielę kupując ozdoby świąteczne na kiermaszu, biorąc udział w loterii czy też licytując fantastyczne przedmioty.
Zwycięzcą największej licytacji okazał się pan Stanisław Baran z rodziną, który to zakupił rękawice Andrzeja Fonfary za $4200 przybliżając tym samym Iwa Sobolewskiego, podopiecznego Fundacji You Can Be My Angel, do możliwości skorzystania z leczenia raka w USA.

DSC_2597
Dziękujemy naszym gościom specjalnym Konsulowi Robertowi Rusieckiemu, Andrzejowi Fonfarze, Przemkowi Majewskiemu i Królowej ZPPA Teresie Skupień za przybycie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania $26,080 na leczenie Iwa Sobolewskiego. Dziękujemy z całych serc tym wszystkim, którzy są z nami i pomagają – to Wy jesteście Aniołami.

Więcej informacji pod 773-255-9749
Tych, którzy chcieliby dołączyć się do akcji mikołajkowej i przekazać darowizny dla Iwo Sobolewskiego podajemy adres biura Fundacji, na który można wysyłać czeki : 5214 W. Lawrence Ave, Chicago, IL 60630, wpłat można również dokonywać na stronie www.youcanbemyangel.com w systemie Pay Pal oraz w banku Chase na numer konta : 213832572

red. wiadomosci.com/Fundacja You Can Be My Angel

COMMENTS