Ale wtopa! Zamiast prezentacji nowego ośrodka Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet pokaz filmów erotycznych…

Ale wtopa! Zamiast prezentacji nowego ośrodka Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet pokaz filmów erotycznych…

Podczas uroczystego otwarcia Małopolskiego Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera goście zamiast prezentacji przedstawiającej nowy ośrodek zobaczyli pokaz filmów erotycznych.

Nowy ośrodek, który powstał w krakowskim „Rydygierze” zainaugurował swoją działalność w ostatni wtorek. Z tej okazji w placówce zorganizowano uroczyste otwarcie, w którym udział wzięli m.in. wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, wicemarszałek Wojciech Kozak, krakowscy radni, dyrektorzy zaprzyjaźnionych lecznic i pracownicy szpitala. Zgromadzonym gościom dyrekcja krakowskiej lecznicy zamiast prezentacji o możliwościach nowego centrum, zafundowała pokaz…filmów erotycznych. Na ekranie można było zobaczyć m.in. półnagie pary i kobiety z pejczami. Krótkie scenki przerywane były cytatami z Biblii przytaczanymi ze sceny przez prezesa szpitala im. L. Rydygiera Wojciecha Szafrańskiego.

 

Filip Szatanik, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego, któremu podlega lecznica, informuje, że osobliwa forma otwarcia nowego ośrodka była osobistym pomysłem prezesa Szafrańskiego. Jak zapowiedział w rozmowie z Radiem Kraków, wobec autorów prezentacji zostaną wyciągnięte konsekwencje. Małopolskie Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet powstało w „Rydygierze” na bazie zmodernizowanych i wyposażonych w nowoczesny sprzęt oddziałów ginekologii, położnictwa i neonatologii. Nowe centrem ma ma zapewnić kompleksową opiekę zarówno paniom zmagającym się z różnego rodzaju schorzeniami ginekologicznymi, jak i przyszłym mamom i ich pociechom.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0