Aktor filmów dla dorosłych Ron Jeremy oskarżony w stanie Waszyngton

Aktor filmów dla dorosłych Ron Jeremy oskarżony w stanie Waszyngton

Znany aktor filmów dla dorosłych Ron Jeremy został pozwany przez modelkę, która twierdzi, że ją zaatakował, kiedy razem promowali wydarzenie w stanie Waszyngton.

Kristin Brodie złożyła pozew w sądzie okręgowym hrabstwa King. Wcześniej władze miasta Tacoma i hrabstwa Pierce odmówiły wniesienia oskarżenia przeciwko Jeremy’emu, którego prawdziwe nazwisko to Ronald Jeremy Hyatt.

22-latka stwierdziła w pozwie, że pracowała dla rozgłośni radiowej z Seattle podczas wydarzenia promocyjnego w sex shopie w miejscowości Tacoma we wrześniu 2017 roku. Jeremy miał ją wtedy cztery razy napastować seksualnie.

Przeciwko Jeremy’emu, który sam o sobie mówi, że jest “obmacywaczem”, wniesiono ostatnio kilka podobnych oskarżeń. Jego adwokat Stuart Goldfarb zaprzeczył, jakoby Jeremy dotykał genitaliów 22-latki, ale dodał, że podczas wystąpień promocyjnych z udziałem Jeremy’ego często dochodzi do dotykania za obopólną zgodą uczestników.

(mcz)

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0