HomeFloryda

Airbnb ostrzega przez domówkami w Halloweenowy weekend

Airbnb ostrzega przez domówkami w Halloweenowy weekend

Airbnb przypomina, że na Florydzie panuje absolutny zakaz organizowania imprez i dotyczy to też domówek. Grozi też karami finansowymi za złamanie regulaminu.

W piątek, Airbnb wysłało swoim użytkownikom na Florydzie przypomnienie, że imprezy są zakazane na terenie całej Florydy. Ostrzega również, że za złamanie tego przepisu może wystosowywać czynności prawne wobec swoich użytkowników.

“Aby wzmocnić ochronę naszych gospodarzy przed niechcianymi imprezami pośród panującej drugiej fali pandemii, ogłosiliśmy niedawno, że zakazujemy jedno-nocnych rezerwacji podczas weekendu Halloweenowego, w całej kategorii wynajmu domów i mieszkań na Florydzie, oraz innych stanów i Kanadzie.” – ogłosiło Airbnb w oświadczeniu.

Firma podkreśla, że zdaje sobie sprawę, że większość użytkowników szanuje wynajęte mieszkania i niestety zepsuje plany tym, którzy nie chcieli organizować imprez.

Ci, którzy zrobili rezerwacje na dwa dni lub więcej muszą potwierdzić, że zdają sobie sprawę, że mogą zostać usunięci z wynajmowanego lokalu, lub mogą zostać wystosowane przeciwko nim czynności prawne.

 

 

PS

 

COMMENTS