17.7 C
Chicago
sobota, 15 czerwca, 2024

Agata Duda w Kazachstanie w kreacji od pani Władzi z Frydrychowic

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pierwsza Dama, podczas oficjalnej wizyty w Kazachstanie, zaprezentowała się w kreacji zaprojektowanej i uszytej specjalnie dla niej w małej, małopolskiej wsi.

Prezydentowa Agata Duda odwiedziła w czwartek Kazachstan. Pojechała tam wraz z mężem z okazji dnia polskiego na Expo w Astanie. Zdjęcia małżonki prezydenta w kostiumie Venus, czyli w czarnej, dopasowanej sukience, uzupełnionej czerwonym żakietem, szybko obiegły największe serwisy prasowe w Azji i w Polsce. Jak się okazuje, taką kreację dla niej wymyśliła Władysława Frączek z Frydrychowic (gm. Wieprz, pow. wadowicki). Pani Władysława swoją firmę De Marco, założyła w tej miejscowości w 2001 r. Sama projektuje i szyje unikatowe kolekcje ekskluzywnej odzieży damskiej.

 

– Tworzę dla kobiet, które poszukują elegancji i wytwornego stylu. Skupiam się głównie na strojach wizytowych i biznesowych – podkreśla projektantka. Nie chce zdradzić czy to prezydentowa sama zwróciła się do niej z prośbą o dobranie kostiumu, czy też stało się to dzięki inicjatywie pracowników firmy. – To dla nas ogromny sukces. Promujemy i naszą markę i Frydrychowice – mówi Joanna Szewczyk z De Marco.

 

-Agata Duda w kostiumie Venus budziła zachwyt fotoreporterów i uczestników targów Expo
aip
- Advertisement -

Podobne

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520