3.6 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Adwokat spał w trakcie rozprawy, oskarżony przegrał proces

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pracownik socjalny z Seattle został skazany za molestowanie seksualne dwóch dziewczynek. Winą za wyrok obarcza swojego obrońcę, który kilkakrotnie zasnął w trakcie procesu.

Oskarżenie o przestępstwa seksualne pracownika socjalnego Galmesa Elemo w 2010 wstrząsnęło środowiskiem East African Community, gdzie mężczyzna pracował od 10 lat. Oskarżony twierdził, że został wrobiony, jednakże ława przysięgłych nie dała temu wiary.

Obrońca oskarżonego, Alan Singer, był na dobrej drodze do wyrzucenia z palestry już w 2009 roku. Akta sądowe wskazują m.in. że Singer kupował metaamfetaminę od jednego ze swoich klientów. Izba Adwokacka Stanu Waszyngton rekomendowała pozbawienie Singera uprawnień adwokackich, co pokryło się w czasie z przyjęciem przez niego sprawy Elmo.

Sędzia była tak zaniepokojona sennością adwokata w trakcie procesu, że osobiście przyniosła mu kawę. Urzędnik sądowy musiał również zapoznać Singera z zeznaniami jego klienta, ponieważ adwokat przespał moment ich składania. Elmo powiedział, że prawnik z całą pewnością go zawiódł.

Był to ostatni proces adwokata. Zaraz po tym zdarzeniu zawieszono go w prawie do wykonywania zawodu, a następnie usunięto z palestry.

MB

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520