7.1 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

37 szpitali z Illinois wśród najbezpieczniejszych w USA

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Opublikowano ranking najbezpieczniejszych szpitali w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich jest 37 z Illinois. Zestawienie opracowała organizacja The Leapfrog Group, która dwa razy do roku publikuje listę najbezpieczniejszych szpitali.

 

Autorzy rankingu analizują 27 czynników w tym liczbę pacjentów, u których stwierdzono infekcję podczas pobytu w szpitalu, komplikacje przy operacjach a także technologię wykorzystywaną w szpitalach. Tym razem sprawdzono warunki w 2,500 szpitali. Wystawiono im oceny od „A” do „F”. 37 szpitali z Illinois otrzymało najwyższą ocenę. Nasz stan w ogólnym rankingu bezpiecznych szpitali awansował też z 26. na 15 miejsce. W Illinois w sumie sprawdzono 107 szpitali, oprócz 37 z oceną „A”, 38 wystawiono „B”, 30 – „C”, jeden a mianowicie Holy Cross Hospital w Chicago dostał „D” a South Shore Hospital także z Chicago – „F”.

Wśród najlepszych szpitali w Illinois są między innymi : Advocate Condell Medical Center w Libertyville, NorthShore University HealthSystem w Highland Park, NorthShore University HealthSystem w Skokie, oraz w Chicago Northwestern Memorial Hospital, Presence Resurrection Medical Center, Presence Saint Joseph Hospital, Rush University Medical Center i University of Chicago Medical Center.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520