HomeKultura

“365 dni” hitem Netflixa na świecie! Blanka Lipińska dziękuje swoim zagranicznym fanom

“365 dni” hitem Netflixa na świecie! Blanka Lipińska dziękuje swoim zagranicznym fanom

Film “365 dni” na podstawie powieści autorstwa Blanki Lipińskiej trafił na Netflix w różnych krajach świata. Okazuje się, że za graniczą widzowie chętnie go oglądają. Blanka Lipińska pochwaliła się swoim sukcesem w mediach społecznościowych.

 

“365 dni” hitem Netflixa na świecie

Kilka dni temu film “365 dni” trafił na platformę Netflix na całym świecie. Teraz okazuje się, że produkcja, będąca ekranizacją powieści erotycznej autorstwa Blanki Lipińskiej zainteresowała zagranicznych widzów. W wielu krajach “365 dni” znalazło się w TOP3 najchętniej oglądanych pozycji na Netfliksie.

Historia Laury i Massimo pojawiła się w czołówce wybieranych przez użytkowników Netfliksa produkcji m.in. w Niemczech, na Litwie, w Szwajcarii, Holandii, Belgii, Turcji, Szwecji, Austrii, Czechach, Grecji, Rumunii, RPA, Portugalii, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, na Mauritiusie, w Kanadzie, Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Podekscytowana tym sukcesem Blanka Lipińska podziękowała swoim zagranicznym fanom, nagrywając InstaStories po angielsku.

 

“Cała się trzęsę – to po pierwsze. Po drugie, jestem bardzo wdzięczna. Jestem tylko małą dziewczynką z Polski, która ma marzenie, pomysł i książkę. Mam też wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi spełnić to marzenie” – powiedziała wzruszona Lipińska. Czy następne części będą równie wielkim sukcesem?

“365 dni” – o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

 

Red. Kamila Glińska PolskaPress AIP

COMMENTS