9.6 C
Chicago
sobota, 27 lutego, 2021

30-latek poszukiwany w sprawie zaatakowania rodziny i wrzucenia ich babci na tory metra w Brooklynie

Popularne

NYPD wypuściła film, na którym widać mężczyznę, który rzekomo zaatakował w poniedziałek rodzinę i popchnął ich 73-letnią babcię na tory metra w Brooklynie.

Do ataku doszło około godziny 1:30 PM na peronie A/C w kierunku południowym, na stacji Clinton-Washington.

Policja twierdzi, że podejrzany palił marihuanę, kiedy przechodził obok 30-letniego mężczyzny, który przebywał na peronie ze swoją 73-letnią babcią i 82-letnim dziadkiem.

Mężczyzna wdał się w kłótnię z podejrzanym, a ten ponoć uderzył 30-latka w twarz. Gdy dziadek próbował ruszyć mu z pomocą, również został uderzony.

Gdy babcia 30-latka próbowała zainterweniować, podejrzany popchnął ją ponoć na tory metra. Zarówno ona jak i jej wnuk, trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy. 82-latek doznał tylko drobnego rozcięcia i został szybko wypisany ze szpitala.

Policja poszukuje mężczyzny w wieku 25-30 lat. Ma on 5 stóp 7 cali wzrostu (170cm), waży ok. 200 funtów (90kg), ma jasną karnację, średnią budowę ciała i zarost. Ostatnio widziano go jak nosił czarną bejsbolówkę, czarną bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe, biały adidasy i miał przy sobie czarny plecak.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny proszony jest o kontakt pod numerem 1-800-577-TIPS (8477) – NYPD’s Crime Stoppers, lub 1-888-57-PISTA (74782) – dla osób mówiących po hiszpańsku. Zgłoszenia można również składać na stronie internetowej, lub na Twitterze @NYPDTips

 

 

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane