HomeUSA

17-letni YouTuber rozbił Pagani Huayrę ojca. Samochód wart był $3.4mln

17-letni YouTuber rozbił Pagani Huayrę ojca. Samochód wart był $3.4mln

Nastoletni YouTuber jest synem miliardera. W wyniku wypadku, rozbił jedyny w swoim rodzaju samochód – Pagani Huayrę Roadster. Stracił kontrolę nad pojazdem i cudem uszedł z życiem. Na Instagramie napisał “S**t happens”.

Gage Gillean (17l.) jest synem miliardera Tim Gilleana – założyciela Cross Equities. We wtorek, rozbił jeden z samochodów z kolekcji swojego taty, który kosztował nie bagatela 3.4 miliony dolarów.

Chłopak nie dość, że cudem uszedł z życiem, to doznał tylko nieznacznych obrażeń. W środę zamieścił filmik z wydarzenia na swoim kanale YouTube, ale zmienił potem jego status na prywatny.

Zamieścił jednak również swoje zdjęcie z temblakiem, na serwisie Instagram.

W poście na Instagramie napisał “S**t happens. Dziękuję Bogu za drugą szansę na życie. Wypadek mógł skończyć się o wiele gorszymi obrażeniami, albo śmiercią.”

Chłopak przyznał się na filmiku, że widział ostrzeżenie o niskim poziomie ciśnienia w jednej z opon, gdy wyjechał hiper-samochodem na przejażdżkę. Towarzyszył mu jego przyjaciel Zach Walker – również YouTuber.

Jechał środkowym pasem, kiedy poczuł, że stracił przyczepność w jednym z tylnych kół i wtedy stracił kontrolę nad pojazdem. Wjechał w krawężnik, co wybiło auto w powietrze, które następnie uderzyło w drzewo.

Spytany o reakcję jego ojca nastolatek odpowiedział “Oczywiście, że jest bardzo zły. Ale ja nie miałem żadnej kontroli. Samochód można wymienić, mnie nie można.”

 

 

 

 

PS

 

 

COMMENTS