Ofiary napaści nożownika w Stalowej Woli w ciężkim stanie

Ofiary napaści nożownika w Stalowej Woli w ciężkim stanie

W szpitalu w Stalowej Woli przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej dwoje młodych ludzi w ciężkim stanie po tym, jak w piątek zostali poranieni przez 37-letniego mężczyznę w Galerii VIVO! – poinformował nas w sobotę starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

Do stalowowolskiego szpitala trafiła w piątek 51-letnia mieszkanka Grębowa w powiecie tarnobrzeskim, ciężko poraniona nożem w szaleńczym ataku napastnika. Wkrótce zmarła. Kolejna osoba, którą zaopiekowali się w szpitalu w Stalowej Woli, nie miała urazów fizycznych, tylko wstrząs psychiczny. Po udzieleniu jej wsparcia, została wypisana do domu.

 

Najbardziej poszkodowany jest 19-letni mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego, którym zajmują się medycy ze szpitala w Stalowej Woli. Ma rany kłute klatki piersiowej. Jego stan określa się jako „agonalny”. Kolejna ofiara w ciężkim stanie to 18-letnia kobieta ze Stalowej Woli. Natomiast ze szpitala w Nisku została przetransportowana ofiara do Rzeszowa na specjalistyczny oddział chirurgii urazowej 36-letni mieszkaniec Pilchowa w powiecie stalowowolskim.

 

aip

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0