12 Tenorów w Warszawie! Wielkie muzyczne show w Warszawie już 21 kwietnia

12 Tenorów w Warszawie! Wielkie muzyczne show w Warszawie już 21 kwietnia

Już 21 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors! Niech Was nie zmyli nazwa zespołu – na koncercie usłyszycie, nie tylko arie operowe ale również hity takich artystów jak Michael Jackson, Beatles, Queen, czy Bon Jovi. To trzeba zobaczyć!

Dwanaście wyjątkowych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko wspaniałym widowiskiem oraz unikalnym wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale przede wszystkim muzyki pop i rock. Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru.

 

Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności. Zespół podczas występów, prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł.

 

 

Podczas koncertu artyści wykonają aranżacje najbardziej znanych i najpiękniejszych arii operowych, ballad oraz współczesnych utworów, które stały się niezapomnianymi klasykami popu i rocka. Wokalistom towarzyszyć będą światowej klasy muzycy i wyjątkowa oprawa wizualna widowiska.

 

ML aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0