Znajdę drugiego Mika Tysona, który zdobędzie mistrzowskie pasy

Znajdę drugiego Mika Tysona, który zdobędzie mistrzowskie pasy

CHICAGO: Po prawie dziesięcioletniej przerwie od pięściarstwa Jacek Galara z Chicago niegdyś promotor bokserski i menadżer polskich pięściarzy Andrzeja Fonfary i Mateusza Masternaka wraca do biznesu. Nasz rodak odbudowuje w USA swoje bokserskie imperium pod nową nazwą Global Promotion.

– Na ostatnich zawodach amatorskiego boksu, które odbyły się w w Elk Grove Village na przedmieściach Chicago spotkałem się z moim długoletnim przyjacielem legendarnym trenem Samem Coloną. Jest on najlepszym trenerem na rynku chicagowskim, był między innymi szkoleniowcem Andrzeja Gołoty i Andrzeja Fonfary. W czasie spotkania powiedział mi, że musimy skończyć to co zaczęliśmy. Obiecałem mu zatem , że znajdę drugiego Mika Tysona i razem doprowadzimy go do zdobycia mistrzowskich pasów.- powiedział nam pan Jacek. Dodał też, że wrócił do boksu gdyż jest ogromne zapotrzebowanie na polskich bokserów w USA.

– Szukam zawodników, którzy konsekwentnie dążą do celu, mają silny charakter i są lojalni.- mówi Galara.

– Na ostatniej gali boksu w Elk Grove Village na przedmieściach Chicago spotkałem się z Samem Coloną, który według mojej opinii jest najlepszym trenerem na rynku chicagowskim. Był szkoleniowcem między innymi Andrzeja Gołoty i Andrzeja Fonfary. Podczas naszej rozmowy powiedział, że wróciłem do boksu, bo musimy skończyć to co zaczęliśmy. Obiecałem mu, że znajdę drugiego Mika Tysona i razem doprowadzimy go do zdobycia mistrzowskich pasów.- dodaje polski promotor.

Galara zapewnia Global Promotion Team oferuje utalentowanym zawodnikom współpracę z najlepszymi trenerami, opiekę menadżerska, promocyjno-medialnej oraz organizowanie walk we współpracy z najlepszymi promotorami liczącymi się na rynku światowym.

– Jestem również otwarty na współpracę z pięściarzami z innych krajów. 10 lat temu jednym z moich zawodników był ukraiński pięściarz Victor Polakov, który walczy w Europie. – kończy Galara.

tekst: MR
foto Global Promotion

COMMENTS

WORDPRESS: 0