Zabójstwo w Katowicach. 36-latek śmiertelnie pobił partnerkę. Zatrzymano go na pogrzebie

Zabójstwo w Katowicach. 36-latek śmiertelnie pobił partnerkę. Zatrzymano go na pogrzebie

Zabójstwo w Katowicach. 36-latek zadzwonił do służb i poinformował, że jego partnerka jest nieprzytomna. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, a lekarz stwierdził zgon 46-letniej kobiety. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Okazało się, że 36-letni mężczyzna brutalnie pobił 46-latkę. Został zatrzymany podczas jej pogrzebu.

Do zabójstwa doszło pod koniec września. Dyżurny KMP otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Katowic, który przekazał, że jego konkubina jest nieprzytomna. Na miejsce pojechała załoga pogotowia ratunkowego, a lekarz stwierdził zgon. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a wynik wskazał, że do śmierci 46-latki mogły przyczynić się osoby trzecie.

 

Śledczy z Katowic zatrzymali 36-latka na pogrzebie kobiety. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu Zdrowiu KMP w Katowicach i Prokuraturę Rejonową Katowice-Wschód pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Są zdecydował, że najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywocie.

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0