Ukradła dziecko ze szpitala i wychowywała jak swoje. Przyznała się po 19 latach

Ukradła dziecko ze szpitala i wychowywała jak swoje. Przyznała się po 19 latach

52-letnia Gloria Williams przyznała się do porwania noworodka ze szpitala na Florydzie i wychowywania dziecka przez 19 lat w Karolinie Południowej.

Pochodząca z Walterboro kobieta powiedziała w poniedziałek w sądzie, że działała samodzielnie, gdy 10 lipca 1998 roku zabrała dziewczynkę imieniem Kamiyah Mobley z University Medical Center w Jacksonville. Williams poszła na ugodę z prokuraturą, dzięki czemu grozi jej mniejszy wymiar kary. Mogło ją spotkać dożywocie, ale dzięki ugodzie trafi do więzienia na maksymalnie 22 lata. Wyrok zapadnie w maju.

W chwili porwania dziewczynka przebywała na świecie od ośmiu godzin. Kobieta zmieniła jej imię na Alexis Kelli Manigo. Dzisiaj 19-latka dzieli czas między Walterboro a Jacksonville, gdzie żyją jej biologiczni rodzice. Ani jej, ani jej rodziców nie było w poniedziałek na sali rozpraw.

Manigo podkreśla, że wie, iż Williams postąpiła źle, ale nie chce, aby otrzymała duży wyrok. Z 52-latką nadal jest w bardzo dobrych stosunkach, a znajomi twierdzą, że Williams zapewniła jej dobre życie w Walterboro.

(łd)

COMMENTS

WORDPRESS: 0