Szef policji w Detroit ostrzega przed udostępnianiem filmu w mediach społecznościowych

Szef policji w Detroit ostrzega przed udostępnianiem filmu w mediach społecznościowych

Szef policji w Detroit ostrzegł mieszkańców, aby nie rozpowszechniali krążącego w mediach społecznościowych nagrania, bo mogą zostać oskarżeni o pornografię dziecięcą.

Na nagraniu widać dziewczynkę wykonującą seks oralny. We wtorek w Alabamie aresztowano w związku z tą sprawą 44-letniego Germaine’a Moore’a. Mężczyzna ma zostać poddany ekstradycji do Michigan, gdzie żyją jego ofiary. Dziewczynki, które miał wykorzystywać, liczą obecnie 9, 10 i 12 lat.

– Wiem, że wielu ludzi w kraju nieumyślnie rozpowszechnia te nagrania w celu zidentyfikowania ofiar i podejrzanego. Najmądrzejsza rada brzmi w tym przypadku następująco: nie róbcie tego. Powiadomcie władze, abyśmy szybko mogli zacząć działać – powiedział we wtorek James Craig, szef policji w Detroit.

Dodał, że ofiar jest prawdopodobnie więcej. – Jeśli ktoś rozpoznaje tego człowieka i jeśli doszło do jakiegokolwiek kontaktu, prosimy, dajcie nam znać – oznajmił.

W sprawie tej aresztowano też narzeczoną podejrzanego, Brooke Walker, oraz 42-letniego Jerrella Washingtona, któremu stawiany jest zarzut rozpowszechniania nagrania.

(dr)

COMMENTS

WORDPRESS: 0