Szczecin: Śmiertelny finał internetowej randki. Zabił Alicję ze szczególnym okrucieństwem

Szczecin: Śmiertelny finał internetowej randki. Zabił Alicję ze szczególnym okrucieństwem

Ten proces prawdopodobnie będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami. Ze względu na okrucieństwo jakie sprawca zadał 18-letniej Alicji.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie zakończyła śledztwo w sprawie zabójstwa Alicji J. Ciało dziewczyny znaleziono rok temu w lesie na prawobrzeżu Szczecina. Zaginęła kilka dni wcześniej. Była poszukiwana m.in. przez Itakę. Sprawca był bardzo okrutny. Według prokuratury to 54-letni Zdzisław W. Ma zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W śledztwie pojawiał się też wątek seksualny. Nie przyznał się do winy. Oboje poznali się w internecie na portalu randkowym. Mimo, że dziewczyna miała na ciele wiele ran, nie od razu biegłym udało się ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci. Alicja J. pasjonowała się motocyklami.

 

– Czuję na gardle nóż w lusterku widzę kurz. Tam gdzie idę nie obroni mnie anioł stróż – napisała krótko przed śmiercią. W internecie ponoć chciała znaleźć przyjaciela. – W związku z poczynionymi ustaleniami zatrzymano, a następnie na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowano Zdzisława W. W wyniku przeprowadzonego śledztwa ustalono, iż Zdzisław W. pozbawił życia Alicję J., a następnie ukrył w lesie jej ciało – mówi prokurator Joanna Biranowska-Sochalska.

 

Mariusz Parkitny aip

COMMENTS

WORDPRESS: 0