1.5 C
piątek, 29 marca, 2024

Robert Lewandowski strzelił gola, a jego Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z AEK Ateny

Robert Lewandowski strzelił gola, a jego Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z AEK Ateny 2:0 (0:0) w meczu 3. kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów. Polski napastnik trafił na 2:0 w 63. minucie. 2 minuty wcześniej bramkę dla Bawarczyków zdobył Javi Martinez.

W innym spotkaniu, w grupie H Young Boys Berno zremisowali z Valencią 1:1 (0:1). Goście objęli prowadzenie w 26. minucie po golu Michy’ego Batshuayia. W 55. minucie z rzutu karnego wyrównał Guillaume Hoarau.
O godzinie 21.00 rozpoczną się pozostałe wtorkowe spotkania – w grupie E Ajax Amsterdam zagra z Benficą Lizbona, w grupie F Hoffenheim zmierzy się z Olympiquem Lyon, a Szachtar Donieck z Manchesterem City, w grupie G AS Roma podejmie CSKA Moskwa, a Real Madryt z Viktorią Pilzno, z kolei w grupie H Manchester United zagra z Juventusem.