Pobił własną babcię. Wszystko zarejestrował monitoring

Pobił własną babcię. Wszystko zarejestrował monitoring

Do pięciu lat więzienia grozi 29-latkowi, który dotkliwie pobił własną babcią. Mężczyzna znęcał się nad seniorką na klatce schodowej, a całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Policja udostępniła nagranie.

Pobił własną babcię. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Będzińska policja zatrzymała „krewkiego” wnuczka, który dotkliwie pobił swoją 70-letnią babcię. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Warpie, na klatce schodowej jednego z bloku mieszkalnych. – Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją, wracając do mieszkania – informują mundurowi z Będzina.

 

Dotkliwie pobita kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Natomiast całe zajście zostało… zarejestrowane przez znajdującą się na klatce kamerę. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut. Prokuratur zdecydował o zastosowaniu wobec wyrodnego wnuczka dozoru policyjnego. Ma również zakaz zbliżania się do 70-latki. A co za tym idzie – musi się wyprowadzić z jej mieszkania.

 

(AIP)

COMMENTS

WORDPRESS: 0