2.4 C
czwartek, 28 marca, 2024

Piękny gol Arkadiusza Milika! Polak wraca do formy?

W sparingach przed sezonem zdecydowana większość kibiców krytykowała Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski słabo prezentował się z Chievo Werona i Liverpoolem, ale we wtorkowym sparingu przeciwko Borussii pokazał klasę. Zobacz efektowną bramkę Arkadiusza Milika!

Napastnik Napoli nie brał udziału w dwóch pierwszych sparingach wicemistrzów Włoch z powodu gry na rosyjskim mundialu. Drużyna poradziła sobie jednak bez niego, wygrywając z ASDC Gozzano 4:0 i Carpi FC 5:1. Carlo Ancelotti mógł skorzystać usług Polaka dopiero w meczu kontrolnym z Chievo. Choć Milik spisał się słabo, nowy szkoleniowiec „Azzurri” chwalił go za dobry występ w pierwszej połowie. Spotkanie z Liverpoolem było faktycznie bardzo słabe dla napastnika, który snuł się po boisku i nie doszedł do praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. We wtorkowym starciu Napoli z Borussią Dortmund Polak pokazał swój kunszt. W 7. minucie Milik pokusił się o indywidualną akcję, ściął do środka i lewą nogą w taki sposób, że bramkarz nie miał nic do powiedzenia!

Tą akcją Milik nawiązał do najlepszych występów w swojej karierze. Czy ten sezon będzie należał do niego?